Apie mus

apie
Felps Lietuva
Svajojate apie ilgus sveikus plaukus, pripildytus jėgos ir blizgesio? Specialios plaukų priežiūros priemonės, skirtos tik PROFESIONALAMS iš FELPS - turi neįtikėtiną poveikį plaukams. Ši profesionali Braziliška kosmetikos priemonių linija padės atsikratyti skilinėjančių plaukų galiukų, suteiks išpuoselėtą išvaizdą Jūsų plaukams. Mūsų priemonių pagalba Jūsų plaukai taps sveiki ir žvilgantys.
Ką mes siūlome?
FELPS Lietuva komanda, padės Jums atrasti TINKAMUS produktus Jūsų klientui. Čia rasite tik labai kokybiškas ir vienas geriausių ir pripažintas pasaulyje priemones plaukų tiesinimui, atstatymui, rekonstrukcijai.
Mūsų parduotuvėje Kovo 11 g. 73, Kaune, galite įsigyti atkuriamąsias priemones bet kokio tipo plaukams. Labai stengiamės sukurti ilgalaikius santykius su grožio meistrais, pagrįstus draugiškumo ir pasitikėjimo principu.
Labas
esu Įkūrėja Irina
Daugelis mane jau puikiai pažįstate, o kas matome pirmą kartą noriu šiek tiek papasakoti apie save!
Aš esu Irina, sertifikuota plaukų sveikatinimo procedūrų meistrė. Jau dešimt metų lepinu Jūsų plaukučius įvairiomis procedūromis. Nuo ryto iki vakaro su džiovintuvu ir tiesintuvu rankoje kuriu stebuklus Jūsų plaukams!
Daugiametė patirtis, tobulėjimas šioje plaukų sveikatinimo srityje, įvairiausių seminarų lankymas, leido pažvelgti į šią grožio sferą visai kitu kampu. Mes nesame kirpėjai - mes esame plaukų estetikos meistrai!
Šiuo metu Lietuvoje ir pasaulyje rinka yra perpildyta įvairiausių spalvų dažais, toneriais, tačiau kasmetiniai tyrimai rodo, jog sveikų plaukų jau nebeliko. Pažeidimo lygiai yra labai aukšti, todėl plaukas reikalauja ypatingos priežiūros ir sveikatinimo.
Šiandien esu "FELPS Lietuva" direktorė, įkūrusi plaukų gydymo studijas Jonavoje ir Kaune. Taip pat esu aukštųjų mokslų lektorė, vedanti mokymus ir seminarus Baltijos šalyse. Siekiu suburti stiprią profesionalų komandą plaukų sveikatinimo srityje Lietuvoje. Prisijunkime prie stipriausių FELPS meistrų komandos visame pasaulyje.
Kurkime stebuklus kartu. Aš visuomet pasiruošusi Jums padėti.
Su meile, Irina!
  • kokybė
  • Profesionalumas
  • Klientų aptarnavimas
Felps.lt